Vitajte v spoločnosti Aloris Vital, s.r.o.

Sme slovenská spoločnosť zastupujúca vybraných zahraničných výrobcov ponúkajúcich inovatívne riešenia v oblasti diagnostiky a terapie ochorení imunitného systému, kože a gastrointestinálneho traktu.

KTO SME

Sme slovenská spoločnosť zastupujúca vybraných zahraničných výrobcov ponúkajúcich inovatívne riešenia v oblasti diagnostiky a terapie ochorení imunitného systému, kože a gastrointestinálneho traktu. Sme priekopníkmi v šírení osvety a poskytovaní riešení v oblasti potravinových intolerancií. Pod názvom Aloris Vital pôsobíme od januára 2014, náš prvý a kľúčový produkt Daosin bol uvedený na trh už v októbri 2011.


 

Misia

Prinášame slovenským lekárom, lekárnikom a pacientom inovatívne a komplexné riešenia vybraných ochorení, hlavne kože, imunitného systému a gastrointestinálneho traktu.
 

Vízia

Naším cieľom je spokojný zákazník - lekár, lekárnik a pacient. Spokojný s kvalitou poskytnutých informácií, kvalitou produktov a individuálnym prístupom.
 

Kľúčové hodnoty

Spájame hodnoty rodinnej firmy s profesionalitou a skúsenosťami získanými v nadnárodných farmaceutických spoločnostiach • Hľadáme riešenia • Plníme prísľuby • Podnikáme eticky
 

Koho zastupujeme

Sme výhradným zástupcom biotechnologických spoločností SCIOTEC Diagnostic Technologies (Rakúsko), ALLERGIKA Pharma (Nemecko), ONAPHARM (Česká republika) a BIOHIT Healthcare (Fínsko).

Aloris Vital, s.r.o.

Všetky informácie o našej spoločnosti, našich produktoch a možnostiach spolupráce
nájdete na našej stránke www.alorisvital.sk